Paroda

Namuose > Paroda > Turinys
Fender sistemos projektavimas
May 28, 2016

Fender sistemos projektavimas remiasi energijos tvermės dėsnis, teisė. Energijos kiekis yra įvestas į sistemą turi būti nustatyta, ir apribojimai ir streso, korpuso laivo, Fender, ir dokas skirtos absorbuoti energiją metodo. Normalus dizainas procedūros yra tokios:

1. nustatant pradinio smūgio energija perduodama prieplaukos. Mano svorio/Max rekomenduojama laivo darbingas, arba suteikia galimybę naudoti doką.

2. prieplaukos ar prieplaukos (apkrovos paskirstymas turi būti laikomas), gali sugerti energiją. Linijinis elastinga struktūra, pusę energijos nukreipdamas didžiausia statinė apkrova lygius. Pašalpa taip pat turėtų būti tuo atveju, kai kiti laivai gali būti nuleidęs inkarą prieplaukos. Jei struktūra yra nelanksti, galima manyti, kad jokios energijos absorbcijos.

3. mažiau energijos sugers poveikį energijos pristatymo terminaluose nustatyti sparnus turi sunaudoti daug energijos.

4. Pasirinkite sparnas dizainas, gali sugerti didelį kiekį energijos, sprendimo neviršija didžiausios leistinos galios kad rampoje. Į mūsų katalogą, prašome susisiekti su mumis. Mūsų produktus, galite gauti konkrečius našumo informaciją.
Qingdao Shenxing oro pagalvių gamintojasTelefono: +86-18560619788